Mini-poradnik #5 – Don’t Starve: Kopia zapasowa zapisu gryFilm przedstawiający sposób na wykonanie kopii zapasowej save’a z gry Don’t Starve na Windows/MAC OS/Linux.

Tapeta: http://hdwalldesk.com/free-3d-desktop-backgrounds-download.html

Tło: http://img.csx.su/2f387829.png

Oryginalne źródło: http://dont-starve-game.wikia.com/wiki/Saving

Music used:
Digital Fortress by Machinimasound.com
Licensed under Creative Commons CC-BY 3.0 Unported License | https://machinimasound.com/license

Pink Garbage
License: http://www.freestockmusic.com/license-agreement/
Download: http://www.freestockmusic.com/2011/pop-production-music/free-pop-rock-production-music-pink-garbage/

27 comments

  1. Mam problem, ostatnio kupiłem don't starve-a i chciałbym zagrać save-y z pirackiej wersji na oryginał. Gdy zgrywam widzę te światy w menu ale jak w któryś wchodzę to mam pierwszy dzień i zaczynam od nowa. Proszę o pomoc.

  2. a ja mam inny problem :/ otóż grałem w Don't Starve i nagle zawiesił mi się komputer na amen, zrestartowałem go, ale pomyślałem, że spoko – w końcu gra zapisała mi się kilka minut przed tym. Włączam grę po restarcie i nie mam żadnego save'a xD czy da sie to jakoś uratować?

  3. a u mnie brak tego folderu o takim nr w steam – mam win 8 , skopiowalam jedyny folder ktory mial fodfolder remote, ale nie dziala. probowalam tez bez steama – skopiowalam plik profile i saveindex – nic to nie dalo rowniez. Czy moglbys mi pomoc?:)

  4. Tak samo robisz jak ja w folderze z chmurą. Kopiujesz gdzieś save – robisz coś w grze, potem jak coś się nie uda to przywracasz tą kopię w miejsce z którego kopiowałeś. I masz save sprzed tej czynności

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *